Contactpersoon Projecten
Michiel van der Kaaij

T: 0592 - 336 932
E: michiel@kunstencultuur.nl
Bekijk complete contactgegevens
expertisecentrum en projectorganisatie kunst en cultuur

Masterclasstraject / Winnaars

Winnaars masterclass Drenthe

Tien Drentse kunstenaars mogen de komende weken deelnemen aan een serie masterclasses in het kader van het beeldend kunstproject Identitijd.
De kunstenaars zijn zondag 8 april in CBK Emmen door een jury en het publiek geselecteerd uit 110 deelnemers.
Naast coachings en workshops werken de geselecteerde deelnemers, met tien kunstenaars die in Overijssel zijn geselecteerd, aan een nieuwe expositie die in september te zien is.

De negen winnaars geselecteerd door de jury zijn:
Egbert Jan Brink (Zuidlaren), Laura van Gaans (Havelte), Harma Heun (Assen), Marijke van der Meij (Orvelte), Annemarie Joosten (Wapse), Henja Kerkhof (Nieuw-Balinge), Hendrik Klunder (Meppel),
Maja Moorman (Exloo), Ria Penthum (Assen).
De publieksprijs is gewonnen door Jans Katerbarg (Emmen).

Rondingen over afbeelding Winnaars Masterclasstraject Identitijd Drenthe

Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Annemarie Joosten - Identitijd Annemarie Joosten
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Egbert Jan Brink - Identitijd Egbert Jan Brink
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Harma Heun - Identitijd Harma Heun
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Henja Kerkhof - Identitijd Henja Kerkhof
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Jans Katerbarg - Identitijd Jans Katerbarg
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Laura van Gaans - Identitijd Laura van Gaans
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Maja Moorman - Identitijd Maja Moorman
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Ria Penthum - Identitijd Ria Penthum
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Hendrik Klunder - Identitijd Hendrik Klunder
Rondingen over afbeelding Vergroot glas over afbeelding Marijke van der Meij - Identitijd Marijke van der Meij













Rondingen over afbeelding Winnaars masterclasstraject Overijssel


Winnaars masterclass Overijssel

De boegbeelden in Overijssel maakten 12 maart 2018 de 9 winnaars bekend van het masterclasstraject. Deze winnaars hebben zich met hun werk in de tentoonstelling met 75 deelnemers, opvallend onderscheiden.

De winnaars in Overijssel zijn: Bert-René Brinkman, Nelleke Ponsteen, Paola de Bruijn & Sigrid Spier, Annet Vroom, Gosia Kalisciak, Rob von Piekartz, Harry Schomaker, Gea Zieverink en Daniëlle Spoelman.
De publieksprijs was in Overijssel voor Manon Leeflang uit Losser.